Ankara | Arabuluculuk | Hukuk Ofisi |


( Ankara arabuluculuk ofisi , Ankara ceza avukatı , Ankara trafik kazası avukatı )

Ankara Legal Arabuluculuk & Avukatlık Ofisi  2011 yılından bu yana  Avukatlık hizmetinin yanı sıra uzun süredir Arabuluculuk hizmeti de vermektedir. Ankara da bulunan Hukuk & Arabuluculuk ofisimiz uzman kadrosu ile ölümlü ve yaralamalı trafik kazalarında oluşan tazminat hakları, araç değer kaybı davaları, işçi-işveren arasındaki uyuşmazlıktan kaynaklı (kıdem tazminatı, fazla mesai alacağı, ihbar tazminatı alacağı, mobing tazminatı, yıllık izin , hafta tatili alacağı..vb) davalara ek olarak, ağır ceza ve asliye ceza davaları ile miras hukuku ve gayrimenkul hukuku alanlarında hukuki hizmet vermeye devam etmektedir.

Anayasa Mahkemesi başvuruları ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi başvurularına yönelik hukuki hizmetini de sürdüren ofisimiz, ulusal ve uluslararası hukukta müvekkillerinin hak ve menfaatlerinin en güvenilir ve en hızlı biçimde korunmasını amaçlamaktadır.

Ankara Legal Avukatlık ve Arabuluculuk büromuz, hızla değişen dünyadaki hukuki, ticari ve ekonomik gelişmeleri takip etmekte olup, müvekkiller adına oluşabilecek tüm riskleri önceden tespit ederek koruyucu avukatlıkla önlemeyi, teknoloji ve güncel içtihatları takip ederek müvekkillerine en hızlı ve en etkin çözümleri sağlamayı amaç edinmiştir.

Ankara Legal Arabuluculuk & Hukuk Ofisi Ankara merkezli olup Türkiye ‘nin bir çok ilinde iş birliği içerisinde olduğu hukuk ofisleri ile dava ve uyuşmazlık konularında müvekkillerine hızlı çözüm amaçlamaktadır.

Aynı zamanda İş hukuku ve Ticaret Hukuku’nda Uzmanlık eğitimi bulunan arabulucularımız ile İhtiyari Arabuluculuk ve Zorunlu Arabuluculuk alanında da uzun yıllardır hizmet veren ofisimiz, uyuşmazlıkların arabuluculuk yolu ile çözülmesine katkılarını devam ettirmektedir.

Son olarak, Hukuk Büromuz kurulduğu günden bugüne kadar hukukun üstünlüğü ilkesini özümseyerek, mesleki etik değerleri en üst düzeyde gözetmiştir. Evrensel standartlarda, dinamik ve çözüm odaklı hizmetleri ve müvekkillerine karşı ŞEFFAFLIĞI ve GÜVENİ en ön saflarda tutmaktadır.

Ülkemizin bir çok bölgesinde ( İstanbul, İzmir, Kayseri, Bursa, Gaziantep, Mardin, Sakarya, Konya, Çorum, Antalya, Mersin, Adana ) çeşitli hukuk ofisleri ile entegre halinde çalışan Ankara Legal Hukuk Ofisi bu yönüyle de müvekkillerin işlemlerinin hızlı biçimde neticelenmesini hedeflemektedir.

admin

Avukat Ahmet Aykut YILDIZ ; Ankara Ceza Avukatı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir